koš

Volná pracovní pozice - Obchodní zástupce/konzultant

ÚRS PRAHA, a.s. je jedničkou na trhu v oblasti oceňování stavební produkce a v prodeji SW pro tvorbu stavebních rozpočtů a kalkulací. Do našeho kolektivu v Praze hledáme schopného pracovníka/pracovnici na pozici „Obchodní zástupce stavebního SW/konzultant“, který bude zákazníkům nabízet nejvhodnější řešení pro jejich potřeby (software KROS s Databází ÚRS, který je na trhu více jak 20 let a má více jak 3000 spokojených zákazníků).

Nabídka volného místa:

Pracovní pozice: Obchodní zástupce stavebního SW/konzultant

Náplň práce:
  • péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků (odborná veřejnost)
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • školení, konzultace a prezentace

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru + ekonomické znalosti výhodou
  • komunikační dovednosti
  • prezentační schopnosti + příjemné vystupování
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • dobrá znalost práce s PC a kancelářského SW (MS Office)
  • znalosti z oblasti SW pro stavební firmy výhodou
  • praxe v rozpočtářské sféře výhodou

Nabízíme:
  • zajímavá a zodpovědná práce
  • dobré platové ohodnocení + prémie za splnění plánu
  • benefity (mobilní telefon, notebook, příspěvky na stravování atd.)
  • 5 týdnů dovolené

Nástup:
  • možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedený pracovní profil, zašlete Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na níže uvedený email.

Kontakt:
ÚRS PRAHA, a.s.
Pražská 18, Praha 10
Ing. Markéta Frančíková
e-mail: marketa.francikova@urspraha.cz