Aktuální kurzy

A4
Základy praktického rozpočtování a kalkulování
datum: 18. - 19. 9. a 25. - 26. 9. 2018 místo: Praha celkem volných míst14 přihlásit
B2
Rozpočtování, kalkulace a sledování zakázky s využitím IT
datum: 11. + 12. 9. 2018 místo: Praha celkem volných míst11 přihlásit
B1
Základy rozpočtování s využitím IT
datum: 4. 9. 2018 místo: Praha celkem volných míst12 přihlásit
datum: 18. 9. 2018 místo: Brno celkem volných míst10 přihlásit
C1
Rozpočtování pro pokročilé s využitím IT
datum: 13. 9. 2018 místo: Praha celkem volných míst14 přihlásit
všechny kurzy

novinky

9. 8. 2018

Hledáme kolegu do obchodního týmu stavebních SW

ÚRS PRAHA, a.s., člen skupiny DEK, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici "Obchodní zástupce stavebního SW/konzultant", s místem výkonu práce v Českých Budějovicích.
Společnost je jedničkou na trhu v oblasti oceňování stavební produkce a v prodeji SW pro tvorbu stavebních rozpočtů a kalkulací.
Bližší informace

23. 7. 2018

Volná pracovní pozice - Specialista/tka cen materiálů (Brno)

ÚRS PRAHA, a.s., hledá novou kolegyni/ kolegu na pozici Specialista/tka cen materiálů pro pracoviště v Brně. Společnost je jedničkou na trhu v oblasti oceňování stavební produkce a v prodeji SW pro tvorbu stavebních rozpočtů a kalkulací.
Bližší informace

11. 6. 2018

Nová úroveň Cenové soustay ÚRS a novinky v SW KROS 4 verze 2018/II

Právě vychází cenová úroveň Cenové soustavy ÚRS 2018/II a nová verze SW KROS 4. Cenová soustava ÚRS byla kompletně aktualizována. V SW KROS bylo výrazně vylepšeno vyhledávání položek v databázi a byly přidány nové nástroje pro snazší a přesnější ocenění zadání a aktualizace rozpočtů. 

Více informací + žádost o aktualizaci.

8. 6. 2018

BIM příručka pro investory

Pracovní skupina CzBIM – PS01 BIM Standardy a legislativa vytvořila publikaci zacílenou na investory, kteří chtějí pracovat s BIM. Více...

27. 3. 2018

UPOZORNĚNÍ - provoz prodejny publikací Praha

Dovolujeme si upozornit, že od 1. 4. 2018 má prodejna publikací v Praze pátky zavřeno. Děkujeme za pochopení.

archiv novinek

ZAČNĚTE ZDARMA!
Vyzkoušejte si rozpočtovat
v programu KROS 4.

Software KROS 4

Zkušenosti uživatelů

Jiří Lazarčuk, ČEZ Distribuce, a. s.

Od roku 2011 využívá firma ČEZ Distribuce, a. s. cca 800 licencí programu řady KROS jako hlavního nástroje pro rozpočtování staveb. Program KROS byl v období 2010 – 2011 plně integrován do prostředí firmy s podporou procesů přípravy, realizace a kontrol staveb. Díky síťovému nasazení umožnuje efektivní dálkovou spolupráci při tvorbě a kontrolách rozpočtů jak mezi pracovníky společnosti ČEZ Distribuce, tak se stovkami jejích externích partnerů po celé ČR. Systematiku rozpočtování podporují centrálně spravované databáze standardů ČEZ Distribuce pro stavby NN - VN a databáze CS ÚRS pro stavby VVN. Při zavádění SW KROS v prostředí firmy v roce 2011 proškolili lektoři ÚRS PRAHA na 700 osob z celé České republiky.

Plné využívání SW KROS v ČEZ Distribuce, a. s. v současnosti potvrzuje i jeho průběžný vývoj reagující na aktuální potřeby firmy. Více o nasazení SW KROS ve společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

 

Ing. Josef Krejčí - PREdistribuce, a. s.

SW KROS a databázi ÚRS používáme od roku 2008. Největší předností programu spatřujeme v možnosti nastavení vlastní databáze pro okruh vybraných zhotovitelů PREdistribuce. Ve spolupráci s výrobním oddělením ÚRS PRAHA používají tito zhotovitelé naše pravidelně aktualizované montážní položky provázané na naše materiály. U programu KROS je velká výhoda jeho variabilita a přizpůsobivost našim potřebám. Využíváme jak naši vlastní databázi, tak databázi ÚRS. Díky programu KROS máme aktuální přehled o našich zakázkách, který odpovídá našemu vnitřnímu členění.

Ing. Slavomír Bušek - Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Naše společnost je více jak 10 let zákazníkem firmy ÚRS PRAHA. Po celou dobu naší desetileté spolupráce pravidelně odebíráme nové verze programu a databáze ÚRS. SW KROS nám usnadňuje práci při ocenění nabídek. Databáze ÚRS nám poskytuje orientační ceny na trhu, které jsou pro nás velmi důležité nejen při zpracování nabídek, ale i při komunikaci s našimi obchodními partnery. Jsem rád, že firma ÚRS PRAHA vytváří databázi cen stavebních prací potřebnou pro stavebnictví.

více